FILIP

Datum ztráty 18.04.2015
Místo ztráty Zlosyň, Zlosyň 100
Telefon 605280764
Odměna ANO
Jméno FILIP
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Zlatý retriever
Věk 5 let
Barva Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
FILIP je 5 let starý pes, plemeno Zlatý retriever. Je hodně do bílé barvy a váží cca 30 kg. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaný není. Na sobě měl šedivý látkový obojek, který při zapnutí může blikat a také měl antiparazitní obojek do růžové barvy. Ztratil se společně se svou kamarádkou Nelou v oblasti Zlosyň dne 18.4.15 Naposledy byli vidění v 15:00 u obecní hospůdky ve Zlosyni okr. Mělník. Rádi spolu probíhají v polích, ale vždy tak do hodiny max.2 hod se vrátili. Okolí ztráty znají. Filip je velmi hodný a kontaktní pes. Na pamlsek by se nechal nalákat. Rád se toulá po okolí, ale povětšinou hlídá doma svoji rodinu. Ostatní pejsky snáší dobře. Ve vodě si smočí jen tlapky, není to plavec. V autě je zvyklý jezdit, ale nemá to rád, sám si do auta nenaskočí. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se FILIP

Přihlášení: