Filip

Datum ztráty 02.08.2018
Místo ztráty Železný Brod, Horská Kamenice 50
Telefon 723801036
Jméno Filip
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 4 roky
Barva červená mramorovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Filip je 4 roky starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 7,5 kg. Nemá obojek ani čip a je kastrovaný. Kocourovi se podařilo upláchnout pootevřenými dveřmi ve čtvrtek 2.8. Není to poprvé, co se mu takový kousek podařil, ovšem nikdy nebyl z domu tolik dní. Díky svojí velikosti a barvě je venku nepřehlédnutelný. Ovšem prosím, kdo by ho zahlédl, nepokoušejte se ho chytit. Je většinou plachý, k cizím lidem nejde a jenom byste ho víc vystrašili. Za jakékoli info o kocourovi z posledních dní budu vděčná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Filip

Přihlášení: