Filípek

Datum ztráty 04.08.2015
Místo ztráty RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU, KVĚTINOVÁ 216
Telefon 608800076
Odměna 500,- Kč
Jméno Filípek
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok a 3 měsíce
Barva černá, bílé znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Filípek je kastrovaný, přítulný kocourek. Na své jméno slyší. Je černý s bílými znaky (trojúhelníkový flek vedle čumáku, brada, náprsenka, břicho, tlapky), má výrazné bílé fousky. Váží cca 3,5 kg, je hubený a dlouhý. Nemá obojek ani čip. Ztratil se 4.8., kdy se nevrátil z pravidelné procházky. Byl 12 dní po úraze, pravděpodobně ho někdo praštil přes záda. Měl hodně naraženou a oteklou páteř u ocasu. Na jedné straně má vyholenou srst kvůli léčení abscesu. V den ztráty už byl vyléčený, ale oholená srst bude stále viditelná. Nikdy dříve neutekl, vždy se několikrát denně vracel domů, okolí velmi dobře zná. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Je zvyklý na pobyt doma i venku. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Filípek

Přihlášení: