Fík

Datum ztráty 12.03.2015
Místo ztráty Obory, Obory 49
Telefon 733761070
Jméno Fík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Pražský krysařík
Věk 2,5 Roku
Barva černá s hnědým pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fík je 2,5 roku starý pejsek, plemeno Pražský krysařík, samec. Je černý s hnědým pálením. Váží cca 3 kg. Má mírně zakroucený ocásek a na konci trochu rozstřepený. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se 12.3. ve večerních hodinách v obci Obory, okres Příbram. Utekl ze zahrady. Dříve občas utekl za fenkou, ale vždy se ho podařilo najít. Okolí ztráty zná. Je přátelský, ale nedůvěřivý. K cizím lidem dobrovolně asi nepůjde. Některé pejsky snáší dobře, některé ne. Vodu rád nemá, v autě je zvyklý jezdit, ale zvrací. Fyzicky je aktivní. Poslední informace! STOPA: Možná byl viděn 16.3. odpoledne v obci Nečín okres Příbram... Telefon 733761070

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fík

Přihlášení: