Fifinka

Datum ztráty 10.08.2014
Místo ztráty Zlonice, Páleč 90
Telefon 603188811
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Fifinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 11 měsíců
Barva tmavá želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 10.8.2014 odešla z našeho domu v obci Páleč ve večerních hodinách naše kastrovaná kočička Fifinka mainská mývalí bez PP tmavě želvovinové barvy a už se nám nevrátila byl to miláček naší tříleté dcery i náš,nebyla přítulná k lidem pohybovala se převážně po naší zahradě vždy na pár hodin jinak byla doma v bytě,byly bychom moc rádi kdyby se nám vrátila a za její nalezení jsem ochotni dát odměnu ve výši 2 tis korun. Fifinka váží 4 kg. Je 11 měsíců stará. Není čipovaná, ani tetovaná, neměla žádný obojek. Nikdy dříve neutekla, okolí trochu zná. Na cizí lidí prská, ostatní kočky snáší dobře. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fifinka

Přihlášení: