Fifí

Datum ztráty 03.11.2014
Místo ztráty Křimov, rychlostní silnice r7 u benzínové stanice
Telefon 474689678
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Fifí
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Německý špic
Věk 1,5 roku
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se při autonehodě, z havarovaného auta se jí podařilo utéct (nevíme jestli je zraněná) pokud slyší tak na tleskání, nebo na jméno. poblíž nehody byla viděna každý den od pondělí do čtvrtka, od pátku jsme nedostali zmínku, že by jí někdo viděl. Ale podle toho co jsme se dozvěděli tak se pohybuje zmatená v tom samém místě. V okruhu nehody. AKTUÁLNÍ ČERSTVÁ STOPA: Fífa byla viděna v obci Krásná Lípa (mezi Křimovem a Chomutovem) - okres Chomutov. Stopa je ze včerejšího dne - 20.12.2014 Telefon 474689678

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fifí

Přihlášení: