Fido

Datum ztráty 16.10.2017
Místo ztráty Řimice, Nové Mlýny 125
Telefon 606168619
Odměna ANO
Jméno Fido
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 4 roky
Barva Bílá, černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fido je 4 roky starý jack russell terier. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip, váží asi 8 kg. Je to malý pejsek, měří cca 35cm, má bílé zbarvení s černými fleky. Není nebezpečný, je velmi přítulný a důvěřivý. Utekl při venčení v ranních hodinách přímo ze zahrady, společně s fenkou od sousedů, která se narozdíl od našeho pejska vrátila domů. Budeme vděční za veškeré informace. Edit: Už jsou to dva měsíce, co stále hledáme našeho zaběhlého psa, zatím bohužel bez výsledku, ale dnes jsem dostali další tip. Pes stejné rasy se dnes ráno pohyboval volně v okolí Litovle - konkrétně sídliště Karla Sedláka a směr Červenka. Nezahlédli jste jej také někdo? Budeme rádi za jakoukoliv informaci.Vysoká odměna v případě nálezu a odchycení!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fido

Přihlášení: