Fido

Datum ztráty 14.07.2018
Místo ztráty Hlavice, Vápno 74
Telefon 605812233
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Fido
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 17 let
Barva černobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fido je 17 let starý pes. Je téměř hluchý a slepý. Váží cca 17 kg. Černé tělo, bílý čumák, tlapky a špička ocasu, kolem krku zelený obojek se známkou MČ Praha 7. Je čipovaný. Štíhlý, na těle již více tukových bulek. Ztratil se nedaleko dětského indiánského tábora blízko říčky Zábrdky v sobotu mezi 8. a 9.hod. Zřejmě sám odešel a ztratil se, také měl již slabé srdce. Hledali jsme ho den a půl po okolí i se psy, informovali lidi ve vesnici a přilehlých samotách. Týden na místo docházely ještě děti z tábora.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fido

Přihlášení: