Fíbí

Datum ztráty 14.06.2022
Místo ztráty Praha 4-Libuš, K lukám 288
Telefon 606788233
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Fíbí
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fíbí je 1 rok stará černá kočička s pár bílými chloupky pod krkem,v ouškách a zespodu na bříšku. Nemá obojek, ale je čipovaná, kastrovaná a váží asi 4 kg. Ztratila se ze střechy rodinného domu na Praze 4 -Libuši, ulice K lukám. Na střechu chodí z terasy a pozoruje odtud zahradu. Narozdíl od dalších našich kočiček nechodí na zahradu (může, ale nechce), venku je plachá, vloni byla odchycena v průmyslovém areálu jako kotě venkovní kočky. Za každou informaci předem děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fíbí

Přihlášení: