Fíbí

Datum ztráty 26.06.2015
Místo ztráty Praha 4 - Háje, Loosova
Telefon 724800479
Odměna ANO
Jméno Fíbí
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 2 roky
Barva Stinovaná bíla
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička slyší na jméno Fíbí (na to slyší a reaguje), je bíla s lehce nacernym odstínem, není veliká (váží cca 3 Kg) a k cizím lidem plachá. Povahově je opatrná, ale je zároveň hodná. Na jídlo by se nechala nalákat. Sní cokoliv. Ztatila se z bytu ze dne na noc 26-27.6 bohužel zůszatly otevřené dverě na balkon (přizemní byt). Za nálezení a odevzdání finacní odměna... Čip nemá, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná je. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá pouze na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Telefon 724800479

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fíbí

Přihlášení: