Fíbí (Phoebe)

Datum ztráty 29.08.2015
Místo ztráty Praha 3, Husinecká 22
Telefon 720271009
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Fíbí (Phoebe)
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 4 roky
Barva černá, hnědé pálení
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je to krátkosrstý kříženec čivavy s krysaříkem, má černou barvu s hnědým pálením, podobně jako má dobrman. Na náprsence je trošku šedivá. Postavou je hodně drobounká. V kohoutku cca 12 cm a váží 1,5kg. Přední tlapky jsou trochu do tvaru "X" a zadní tlapky do tvaru "O". Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná, ale nehárá. Je dost bázlivá, ale pokud ji oslovíte jménem, tak reaguje v pohodě. Phoebe je velice poslušná, nikdy se nezaběhla, proto je tato situace neobvyklá. Naposledy byla možná viděna v Holešovicích mezi Parkhotelem a Stromovkou. Telefon 720271009 +++ Dnes už je to týden co se ztratila Fíbí. Už je jasné, že ji někdo musel ukrást. Proto vás všechny chci poprosit, pokud uvidíte malého psa v tomto zbarvení, vyfoťte ho a zde sdílejte, s tím kde je fotka pořízená. Jestli vaše fotografie pomůže k vystupování Phoebe (Fíbí) tak je samozřejmě odměna vaše.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fíbí (Phoebe)

Přihlášení: