Fíbí

Datum ztráty 09.12.2019
Místo ztráty Štítina, Nádražní 136
Telefon +420 603 117 134
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Fíbí
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Tosa-Inu
Věk 7 let
Barva Černá s bilým flekem
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fíbí je 7 let stará fenka tosa-inu. Má tmavě hnědý kožený obojek a je i čipovaná, váží asi 56 kg. Fíbí je zvyklá hodně spát a má ráda teplo. K naší rodině je milá a mazlivá, ale nemá moc ráda malé děti a nesnáší opilé lidi. Na cizí psi, kteří ji provokují, reaguje agresivně, jinak je velmi poslušná. Ztratila se v odpoledních hodinách ze zahrady, díra v plotě není, nevíme, jak se dostala ven. Párkrát se stalo, že udělala díru v plotě a šla se projít, nikdy však nešla dál od domu, byla vždy na ulici a čekala před domem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fíbí

Přihlášení: