Festa

Datum ztráty 14.01.2015
Místo ztráty Rychnov nad Kněžnou, Jungovo nábřeží
Telefon 737969333
Jméno Festa
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Kříženec
Věk 8 měsíců
Barva Černá s pálením
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ahoj, dnes jsem mela docela pěkný den, než jsem zjistila, ze nám někdo ukradl psa z kotce, ze zahrady. Slyší na jméno Festa. Je černá s pálením, vysoka asi ke kolenům. Kdyby jste o ni někdo něco věděl, tak mi prosím dejte vědět. Čip, ani tetování nemá. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. Má na sobě hnědý, kožený obojek, bez známky. Na konci ocásku má mírně zakroucené chloupky. Váží cca 15 Kg. Povahově je důvěřivá, hravá a hodná! Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechala. Určitě se jedná o krádež, své pomocí by fenka utéct určitě nemohla. Kastrovaná není. Chronická útěkářka není. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Má štíhlejší postavu. Autem umí jezdit. Zima jí nedělá problém. Je zvyklý na pobyt převážně venku... Telefon 737969333

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Festa

Přihlášení: