Fešanda

Datum ztráty 27.07.2015
Místo ztráty Blansko, Sukova 5
Telefon 608415186
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Fešanda
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Milá přátelská kočička, která se ráda nechávala hladit. Byla přítulná a hodná nikdy nebyla agresivní pouze hravá. K cizím lidem se nehlásila zdržovala se u domu za plotem. Zmíněný den byla viděna jak ji dvě ženy berou přes plot do, kterého udělaly díru a následně kočičku vzaly a odnesly v přepravce. PROSÍM O JAKÉKOLIV INFO O KOČIČCE JE TO UŽ SKORO RODÍNNÝ ČLEN A NEVÍM CO BEZ NĚJ DÁLE. Kastrovaná nebyla. Čip nemá, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá... Telefon 608415186

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fešanda

Přihlášení: