Ferdinand

Datum ztráty 21.10.2017
Místo ztráty Zlín, Krátká 1930
Telefon 608317321
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Ferdinand
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 3 roky
Barva mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ferdinand je 3 roky starý kocourek. Má černý antiparazitní obojek s telefonním číslem, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 5,5 kg. Má mírně přivřené levé oko. 21. 10. navečer odešel z domu. Běžně je pryč několikrát denně 1-2 hodiny a většinou nadohled od domu a na noc vždy doma. V onen den probíhala stavební činnost a tak nemohl domů i ven kdykoliv, jak byl zvyklý. Vůbec se mu nelíbilo vrtání do zdi a bouchání kladivem. Kocourek není plachý, nepoznal žádnou lidskou zlovůli, je možné, že k někomu mohl klidně přijít domů na návštěvu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ferdinand

Přihlášení: