Ferdík

Datum ztráty 31.07.2019
Místo ztráty Ruda u Nového Strašecí, Pražská 217
Telefon 732364325
Odměna ANO
Jméno Ferdík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Pták
Věk 1 rok
Barva Šedá, červený ocas
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ferdik je rok starý sameček Žaka konga, slyší na jméno, mluví pár slov,: čau Ferdo, Ahoj Ferdíku, Liborku, Májo, kuku, koukej, kafíčko.. Miluje piškotky. Má kroužek. Uletěl ráno z venkovní voliéry , bohužel jsem špatně dovřela dvířka, jelikož máme za domem pole tak se vydal směrem k lesu a dál bohužel nevime, hledali a volali jsme ho celý den, ale neozývá se, ani dnes časně ráno néní slyšet a to umi dost výrazně pískat, je spiše je zvyklý na ženský hlas. Budeme vděčni za jakoukoliv informaci!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ferdík

Přihlášení: