Ferda

Datum ztráty 23.08.2014
Místo ztráty Těšetice, 86
Telefon 774609888
Jméno Ferda
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ferda je mazlivý rezavý kocour 4 roky starý. Cizích lidí se straní, má na krku obojek proti blechám a ztratil se z naší zahrady. Je to vyloženě venkovní kocour, pobyt v domě nesnáší dobře, hlasitě mňouká a dobývá se ven. Malých psů se nebojí, u větších je v pozoru. S ostatníma kočkama se snáší dobře. Čip, ani tetování nemá. Utekl ze zahrady. Nikdy se neztratil na dlouho. Není kastrovaný. Okolí vůbec nezná. Je aktivní, živější. Nesnáší vodu. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je možné, že se vrací do původního domova, takže se může nacházet kdekoliv na trase Znojmo - Kladno. Moc děkuji za případné informace. Monika Jasná, 774609888, bublifucekk@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ferda

Přihlášení: