FERDA

Datum ztráty 18.03.2015
Místo ztráty Trutnov, Javorová 441
Telefon 608836344
Odměna 1.000,- Kč
Jméno FERDA
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Kříženec
Věk 4 ROKY
Barva ČERNOBÍLÁ
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ferda je 4 roky starý kocour, černo bílé barvy. Má hodně malé uši. Hlava černá. od brady bílá, na předních packách krátké bílé ponožky, na zadních dlouhé. Je drobný - cca 6 kg. Není čipovaný, ani tetovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Je plachý, vykastrovaný, ven chodí jen na zahradu. Zná pouze okolí domu. Nikdy dříve nezmizel. Dne 18.3.15 ve večerních hodinách vyběhl ven a už se nevrátil, bylo to v ulici Javorová v Trutnově. Ostatní kočky snáší dobře. V autě je zvyklý jezdit v přepravce. Vodu rád nemá. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se FERDA

Přihlášení: