Ferda

Datum ztráty 04.10.2015
Místo ztráty Oldřichov v Hájích, Oldřichov v Hájích 146
Telefon 724192129
Odměna ANO
Jméno Ferda
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1,5 roku
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ferda je 1,5 roku starý mourovatý kocourek. Na své jméno slyší. Nyní vážil cca 7,5 kg. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Čip ani tetování nemá. Je kastrovaný. Ztratil se v neděli 4. října 2015. Je větší než na fotce, fotka je z loňska. Ztratil se v Oldřichově v Hájích poblíž vodojemu. Je velmi živé povahy a vášnivý lovec. Nikdy se netoulal, byl zvyklý chodit na noc domů. Byl nalezen na silnici jako měsíční kotě, moc si neužil maminčina mléka, tak má občas snahu žužlat ruce, jako když saje mléko a vrká u toho jako holub.Moc nám chybí. Budeme velmi vděční za každou (i špatnou) zprávu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ferda

Přihlášení: