Ferda

Datum ztráty 24.12.2018
Místo ztráty Svinary, Osada Parlament
Telefon +420725807119
Odměna ANO
Jméno Ferda
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva Bíločerný
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ferda je 10 let starý kocourek. Na jméno slyší. Váží cca 6 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Feroušek, bílý přítulný, ale samostatný kocourek s černými skvrnami na hlavě, krku a na ocásku, s námi dlouho šťastně žil v Lochenicích, bohužel můj brácha má vážné zdravotní problémy a lékaři jeho zdravotní stav připisovali alergiím,zvláště pak na kočky,a tak se moje maminka rozhodla ho dát ke strýci do chatové oblasti Parlament. Ferda je zvyklý bývat většinu času venku, ale u strýce se už dlouho neobjevil.Bráchův stav se nezlepšil a moc nám chybí.Snad jen potkal hodné lidi, u kterých mu chutná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ferda

Přihlášení: