Ferda

Datum ztráty 10.11.2017
Místo ztráty Česká u Brna, Česka
Telefon 602711719
Jméno Ferda
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva mourovaty
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ferda je 1 rok starý mourovatý kocour. Na jméno Ferda nebo Ferdik slyší. Ale jen tak, že např. otočí hlavu, určitě neslyší na jméno jako třeba pes, že by přiběhl nebo něco udělal. Obojek ani čip nemá, váží kolem 4 kg, teď před zimou se trošku vykrmil, takže než se ztratil, mohl mít cca 4,5 kg. Na břiše má jizvu po operaci střev, kterou prodělal letos v lednu. Jizva je ale perfektně zahojená a nyní porostlá hustou srstí, takže při běžném pohledu není vůbec vidět. Je neobyčejně hodný, neškrábe, nesyčí, rád se mazlí. Je zvyklý chodit ven, ale chodil jen na zahradu u RD, netoulal se. Na noc byl vždycky doma. Nevratil se mezi 9.-10.11. Na fotce jeho braska, ale jsou temer stejni.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ferda

Přihlášení: