Ferda

Datum ztráty 21.06.2015
Místo ztráty Brno, Joukalova 12
Telefon 605279134
Odměna ANO
Jméno Ferda
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 2,5 roku
Barva světle šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dvouletý kříženec Mainské mývalí kočky, šedo-krémová barva s vyrazným chlupatým ocasem. Slyší na jméno Ferda. Váží asi 5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. V neděli přes den šel jako vždy ven a večer se už nevrátil. Nikdy dříve tak dlouho pryč nebyl. V okolí se vyzná. Jeho bratr se vrátil v pořádku. Nenašli jsme jej ani nikde na silnici/u silnice. Je ostražitý, cizích lidí se zpočátku bojí. Na palsek by se možná nechal nalákat. Vodu nemá rád, jízda autem ho stresuje. Je aktivní, loví myši. Prosíme o jakékoliv informace na číslo 605 279 134 nebo 605 279 131

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ferda

Přihlášení: