Fenix

Datum ztráty 23.12.2014
Místo ztráty Dolní Studénky, les
Telefon +420774077407
Odměna 500,- Kč
Jméno Fenix
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Německá doga
Věk 7 let
Barva Žlutá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fenix se zaběhl 23.12.2014 na vycházce v lese mezi Dolníma Studénkama a Sudkovem. Měl na sobě modrý, textilní obojek, bez známky. K lidem je přátelský, nekonfliktní. Povahově je společenský, hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se odchytit nechal. Miluje piškoty. Byl hubenější než na fotce, po operaci žaludku. Č tetování 7616. Čipovaný není. Váží cca 60 Kg. Nikdy se takto neztratil! Kastrovaný není. Zdravotní stav dobrý. Jen kuli té operaci musel jíst vícekrát za den. Okolí v místě ztráty by to znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodě se vyhýbá. Vybíravý v jídle není. Autem umí jezdit. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý na pobyt hlavně venku... Telefon +420774077407

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fenix

Přihlášení: