Felix

Datum ztráty 05.04.2019
Místo ztráty Zlín, Klabalská
Telefon 721312399
Jméno Felix
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Zrzavá, bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Felix je 2 roky starý kocour. Slyší na jméno Felix anebo Fifi. Má na sobě hnědý obojek proti blechám a klíšťatům, navíc je nekastrovaný. Zaběhl se 5.4. 2019 při návštěvě veterináře MVDr. Kubce na ulici Klabalská. Kocour nebyl v přepravce a vysmekl ze s vodítka a následně se zaběhl a nepřišel ani po hledání a volání jeho jména. Je opravdu moc hodný a přítulný, takže věřím, že se u někoho objeví. Je zvyklý na bytí především venku, ale často pobýval i doma. Navíc jsme z Kostelce, takže domů opravdu netrefí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Felix

Přihlášení: