Felix

Datum ztráty 03.02.2015
Místo ztráty Praha, Počernická
Telefon 606470926
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Felix
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva černá, lehce našedlá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek Felix se ztratil 03.02.2015 z oblasti Praha, Počernická. Rasa Evropská kočka, věk 1.5 roku, srst černá, lehce našedlá. Je bázlivý, při stresu umňoukaný. Miluje hru s provázkem. Má bílou bradku pod pusinkou. Povahově je bojácný, ale je hodný. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Váží cca 3,7 Kg. Nevrátil se z pravidelné vycházky. Žádný obojek na sobě na sobě nemá. Nemá čip, ani nemá tetování. Nikdy se takto neztratil. Kastrovaný je. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý moc není, zimu nemá rád... Poslední stopa byla, že možná Felixe někdo naložil do auta a odvezl. Je tedy důvodné podezření, že může být minimálně v celém katastru Prahy-město! Telefon 606470926

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Felix

Přihlášení: