Felina

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Meziluží, Horní Stropnice, Svebohy, Olbramov,
Telefon 777431721
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Felina
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Flat Coated Retriever
Věk 11 Let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Slyší na jméno Felina. Ztratil se 01.01.2015 v oblasti Meziluží, Horní Stropnice, Svebohy, Olbramov... Je to fena, rasy Flat Coated Retriever, černá srst. Velká, hodná, černá, mírné problémy s chůzi kvůli věku - 11 let. Povahově je vyloženě přátelský a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Další poznávací znamená je že trochu funí a má mírně šedivou spodní čelist. Zdravotní stav dobrý vzhledem k věku. Čip nemá, ale má tetování. Číslo tetování: Zatím není k dispozici. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 38 Kg. Občas utekla, ale vždy se rychle našla. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by měla znát. V pohybu je již mírně línější. Plavala ráda. Sní cokoliv. Autem umí jezdit. Je otužilá, zima jí moc nevadí. Je zvyklá na pobyt spíše venku... Telefon 777431721

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Felina

Přihlášení: