Farby

Datum ztráty 26.04.2019
Místo ztráty Zvole u Prahy, Zadní
Telefon 731165711
Odměna ANO
Jméno Farby
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 7 let
Barva šedá / stříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Farby je 7 let starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 6 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Kocourek Farby utekl ze zahrady - nikdy nebyl mimo pozemek a asi neví cestu domů. Myslim že se spis někde schovává (pod keřem, stromem nebo v kůlně) než že se toulá. Je přítulný, ale k neznámým lidem bázlivý. Bojí se hlasitých zvuků - auto, sekačka, pesSlyší na své jméno a šustění pytlíku s granulkami. Vyznačuje se mohutným tělem a hodně chlupatým ocasem a zelenýma očima. Prosím o pomoc v hledání našeho velkého kamaráda - na zahradě a okolí. Jsme z jeho ztráty zničeni.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Farby

Přihlášení: