Fany

Datum ztráty 30.06.2015
Místo ztráty Vendryně, Vendryně 234
Telefon 730562181
Odměna ANO
Jméno Fany
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Čivava
Věk 10 let
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fany je 10 let stará fenka křížence čivavy a jorkšíra. Má světle rezavou barvu, světlejší masku v obličeji, bílou náprsenku a bílé ponožtičky na předních tlapkách. Je malinká, váží cca 2,5 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není ani čipovaná. Není kastrovaná a možná bude brzy hárat. Momentálně má delší chlupy než na fotkách. Zaběhla se v úterý 30.6. dopoledne ze zahrady v obci Vendryně, u polské základní školy. Nikdy dříve neutekla, navíc byla na návštěvě a v okolí se tedy vůbec nezvyná. Fenečka je velmi milé povahy, má ráda děti, k nějakému dítku se možná připojila. Je však již pokročilého věku, závislá na svých páničcích, u jiných by strádala. Vodu vůbec nemá ráda, při cestování autem se bojí. Je zvyklá hlavně na pobyt doma. I ve svém věku je stále aktivní. Prosím o jakoukoli pomoc či informaci. Odměna nálezci je jistá!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fany

Přihlášení: