Fany

Datum ztráty 27.04.2015
Místo ztráty Jirkov, Červenohrádecká
Telefon 774742668
Jméno Fany
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Svatobernarský pes
Věk 3 roky
Barva Bílá se znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fany je velká fena bernardýna, nejspíš vyděšená, ale nikomu neublíží. Povahově je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Je převážně bílá s několika rezavými a hnědými znaky. Pohybuje se nejspíš kolem Červeného hrádku, Boleboře a možná i Blatna, může být i schovaná v lese v křoví. Prosím koukejte okolo sebe. V případě, že jí uvidíte prosím volejte na přiložené číslo nebo na městskou policii. Čip nemá, ale pozor, má tetování! Číslo tetování: Zatím není k dispozici. Má na sobě stahovací obojek (větší oka), bez známky. Na jméno slyší a reaguje. Utekla ze zahrady. Váží cca 80 Kg. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je línější povahy. Vodu má ráda a plavat umí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt převážně venku. Otužilá je, zima jí vůbec nevadí. Telefon 774742668

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fany

Přihlášení: