Fanny

Datum ztráty 06.07.2020
Místo ztráty Praha 4, Vavřenova 1106/16
Telefon 774975151
Odměna ANO
Jméno Fanny
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 - 4 roky
Barva želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fanny je 3-4 roky stará kočka. Na jméno slyší a váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Fanny není kastrovaná, akorát se mrouskala a neustále volala kocoura. Bydlíme ve třetím patře nízkého paneláku, vyskočila z lodžie dírou v síti nejspíše někdy po půlnoci. Fanny je plachá a cizích lidí se nejspíše bude stranit. V domácnosti je ale velice přítulná. Předpokládáme, že může být poraněná při skoku ze třetího patra. V okolí jsme celé ráno hledali, ale nenalezli jsme. Prosíme o pomoc. Moc děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fanny

Přihlášení: