Fanny

Datum ztráty 20.12.2018
Místo ztráty Ostrov, Krušnohorská 1368
Telefon 773680518
Jméno Fanny
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kříženec
Věk 20 let
Barva Cerna s hnedymi fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Odešla 20.12 z Krušnohorské ulice v Ostrově.Do zahrádek,šli jsme za ní ale ztratila se nám.A už se nevrátila.Je to 20 letá fenka,která skoro nevidí a neslyší.Je hrozně plachá.Má černé zbarvení a hnědé fleky na packách a mezi prsama a hnědé obočí.Mezi prsama má bílou čáru. A na hlavě velkou bradavici.Váží zhruba 10kg a menšího vzrůstu,od země zhruba 40cm.Na krku fialový obojek se znaky ale bez známek. Není čipovaná a MP už o ni ví, i různé sociální sítě.Moc nám chybí a hledáme jak se dá.Děkujem

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fanny

Přihlášení: