Fanda

Datum ztráty 13.02.2015
Místo ztráty Mníšek pod Brdy,
Telefon 603280756
Odměna ANO
Jméno Fanda
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva hnědo černo bílý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fanda je 3 roky starý pes, středně velký kříženec - cca 15-20 kg. Je krátkosrstý, atletická postava, slyšící na jméno Fany/Fanda. Je bílý s černými a hnědými skvrnkami, na zádech má černý kříž. Vypadá trochu jako Český strakáč. Bohužel neměl obojek. Čipovaný, ani tetovaný není. Kastrovaný také ne. Ztratil se dne 13. 2. 2015 v blízkosti Mníšku pod Brdy. Utekl ze zahrady. Dříve občas utekl, ale vždy se vrátil. Okolí ztráty zná. K lidem je opatrný, nejde ke každému. Je hodný. Moc nemá rád ostatní psy. Fenky mu nevadí. Voda mu nevadí, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Budeme moc vděční za jakoukoli informaci, je to náš mazlíček. Jsme připraveni nálezce finančně odměnit. Děkujeme moc. Kateřina Kavková 603 280 756 Naposledy viděn v Mníšku - Praha západ !!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fanda

Přihlášení: