Fanda, Franta

Datum ztráty 13.07.2016
Místo ztráty Šarovy, Šarovy 90
Telefon 604604164
Jméno Fanda, Franta
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kříženec
Věk 16 let
Barva pískově-černý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fanda je 16 let starý kříženec. Na své jméno už neslyší - je téměř hluchý - musí se na něho mluvit gestikulací. Na krku má hnědý obojek s ozdobami ve tvaru psa, nemá čip ani tetování. Je středně velký, váží cca 13,5 kg, spíš hladkosrstý, pískově-černý. Je kastrovaný. Ztratil se ze zahrady v noci z úterý na středu při bouřce. Má po operaci levou pánevní končetinu. Cizí lidi spíše nevyhledává, je klidný, přátelský, je zvyklý na domácí zvířata - slepice, kozu, berany, morčata. Byl asi viděn v okolí Březolup. !!!STOPA!!! 25.7. ráno kolem 8.hodiny byl nejspíš viděn na konci obce Březůvky ve směru na Zlín - paní tam viděla pejska plného bodláků a podle fotky by to mohl být on.... PROSÍM tedy okolí Březůvek na Zlínsku o pomoc!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fanda, Franta

Přihlášení: