Fali

Datum ztráty 29.06.2015
Místo ztráty Kralupy nad Vltavou, U křížku
Telefon 725038133
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Fali
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva Černá s bílým límcem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fali je 1,5 roku starý kocour. Na své jméno moc nereaguje. Je černobílý, má velký bílý límec, bílou bradu a konce tlapiček. Váží 4 kg. Měl na sobě žlutý obojek s rybkami, který ale možná ztratil. Je kastrovaný. Ztratil se 29.6., nevrátil se z pravidelné procházky. Nikdy dříve neutekl, okolí zná velmi dobře. Je plachý, na pamlsek se nalákat nenechá. Na vodu je zvyklý, auto má rád. Je zvyklý přes den na pobyt doma, v noci na pobyt venku. Je spíše líný. Naposledy byl viděn v Kralupech n.Vlt. - Mikovicích, může být ale i v Minicích, Zeměchách, Otvovicích a dále. Děkujeme za všechny informace. Kontakt na majitele: 725 038 133 nebo 773 226 198

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fali

Přihlášení: