Fába

Datum ztráty 21.04.2015
Místo ztráty Frýdek-Místek, Nad rybníkem
Telefon 603782829
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Fába
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Ruská modrá
Věk 7 let
Barva modrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ve Frýdku Místku se ztratila naše ruská modrá kočka, byla na návštěvě, proto je v cizím prostředí a nenašla cestu. Bude už vyhladovělá a hlad ji donutí vylézt a chodit, je velmi netypická od ostatních běžných koček, snadno rozpoznatelná. Je čipována. Čip je registrovaný. Nálezce , který ji odnese na veter. kliniku, či ponechá doma do příjezdu, odměna 5000 Kč. Tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Na své jméno slyší a reaguje. Povahově je opatrná, ale hodná. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Váží cca 4 Kg. Vyběhla z domu. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná není. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. V jídle je vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Na jízdu autem není zvyklá jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma, ale je zvyklá občas chodit ven. Zima nemá ráda! Poznávací znamení: Má krásně a výrazně zelené oči. Prosíme moc o jakoukoliv informace na 603 782 829

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fába

Přihlášení: