Eyron (Éro)

Datum ztráty 19.12.2013
Místo ztráty Jirkov, Mostecká ul.
Telefon 736773346
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Eyron (Éro)
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Leonberger
Věk 20 měsíců
Barva Zlatá, Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
STOPA: Byl spatřen ráno v úterý 27.5.14 v Chomutově v ulici Barákova, kdy se přidal k pošťačce, ušel s ní kus cesty a odpojil se zhruba na křižovatce Barákova/Winterova. V noci z pondělí na úterý přespal v zahradě u lidí, kteří pořídili tyto fotky. Předtím ani po tom ho prý oni ani pošťačka neviděli. Na krku měl mít údajně řetěz, vypadá velmi zanedbaně, ale prý byl přítulný. Hodný a přítulný pes, má rád společnost lidí. Má čip za levým uchem č. 972270000219713. Utekl ze zahrady společně s naším druhým psem (černý pes viz. foto) v noci z 18 na 19.12.2013. Černého psa našla MP a 20.12.2013 jsme ho vyzvedli v útulku. Psi spolu vyrůstali od štěňat a byli na sebe velmi fixovaní. Podle našich informací se pohybovali v okruhu obcí Vysoká Pec, Drmaly a Červený Hrádek. Ztráta psa nahlášena také na státní policii, pro podezření z možné krádeže psa. Hledaní bezvýsledné.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Eyron (Éro)

Přihlášení: