Ewery

Datum ztráty 06.02.2015
Místo ztráty Hrádek nad Nisou, Uhelná 41
Telefon 731788950
Jméno Ewery
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Německý ovčák
Věk 7.5 Roku
Barva hnědo-černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Je velice poslušná, má ráda lidi, neublíží. Povahově je vyloženě společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nalákat nechala. Má hnědočerné zbarvení, je tetovaná, čipovaná a kastrovaná. Číslo čipu a číslo tetování - zatím není k dispozici. Váží asi 32kg. Ztratila se 6.2.2015 ze zahrady v obci Uhelná / Hrádek nad Nisou /. Je aktivní, má ráda pohyb. Občas utekla, vždy se sama vrátila. Na jméno slyší a reaguje. Žádný obojek na sobě nemá. Okolí v místě ztráty by znát měla. Vodu miluje, plave ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, jezdí ráda a sama i nastoupí. Je zvyklá na pobyt venku. Otužilá je, zima jí moc nevadí... Pokud by jste někdo cokoli o ní věděl tel.: 731788950

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ewery

Přihlášení: