Evžen/Evženek

Datum ztráty 07.03.2017
Místo ztráty Praha 6 - Hanspaulka, Neherovská 28
Telefon 727954707
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Evžen/Evženek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Zrzavý světlejší
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 7.3.2017 na Hanspaulce (křížení ulic Neherovská/Na Fišerce/Na Míčance) se v noci ztratil drobnější zrzavý kocour slyšící na jméno Evžen/Evženek. Drobnější, 3 roky starý, vypadá jako malý tygřík nebo rys, má delší jemné chlupy a vousy . Plachý. Byl zvyklý chodit navečer vyvenčit se na zahradu, nikdy nešel dál než k sousedům. V noci se nevrátil. Okolí nezná - přištěhovali jsme se na nové místo a nemá okolí zmapováno! Moc nemňouká. Nekastrovaný, nečipovaný, bez obojku. Leze na stromy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Evžen/Evženek

Přihlášení: