Eve

Datum ztráty 14.09.2014
Místo ztráty Karviná, Borovského
Telefon 606415521
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Eve
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Jezevčík
Věk 6 let
Barva drsnosrstá sůl - pepř
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fenka utekla ze zahrady a stále se nenašla, v uchu má tetování 76370. Má na sobě jen bílý obojek proti klíšťatům. Čip nemá. Váží cca 6 Kg. Povahově je moc hodná, přítulná, společenská. Takže nikdo se jí vůbec nemusí bát! Na pamlsek by se odchytit nechala. Ztratila se ze zahrady. Nikdy se takto neztratila. Kastrovaná je. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. V jídle je trošku vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt hlavně doma... Telefon 606415521

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Eve

Přihlášení: