Esmeralda

Datum ztráty 09.05.2015
Místo ztráty Prštice, Hlavní 83
Telefon 777563087
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Esmeralda
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Francouzský buldoček
Věk 1 rok
Barva bílá s flekem přes oko
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Esmeralda je 1 rok stará fenka plemene Francouzský buldoček. Má na sobě fialový obojek. Je čipovaná (941000016468276). Je celá bílá, jen přes oko má hnědočerný flek. V srsti jí prosvítají fleky, které má na kůži. Není kastrovaná a nejspíš právě začíná hárat. Nikdy dříve se na takhle dlouho nezaběhla. Okolí zná jen trochu. Esmeralda je od narození hluchá. Je velice hodná, přítulná a zvědavá. Ztratila se 9.5. při procházce v Pršticích. Nikdo z místních ji tady pak nezahlédl, tak nevíme, kam vlastně utekla. Na pamlsek se nechá nalákat. Bude určitě vyhledávat lidi, klidně odejde i s cizími. Je zvyklá na pobyt doma. Jízdu autem má ráda. Je spíše líná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Esmeralda

Přihlášení: