Eros

Datum ztráty 29.11.2014
Místo ztráty Stříbrná Skalice, 5
Telefon 728600479
Jméno Eros
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno
Věk 4 Roky
Barva Černá - hnědé pálení
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Lovecký pes, hodný, nesnese kočky. Hodný vůči dětem. Povahově je vyloženě společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Čip nemá, ale má tetování v uchu: 19420. Má na sobě textilní obojek s telefonním číslem (vypsáno fixou). Váží cca 15 Kg. Utekl z lovecké akce. Levý přední, špičák má vytržený. Nikdy v životě se nepohřešoval. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel dokonale nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, vodu má rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je hodně, zima mu vůbec nevadí... Autem umí jezdit, sám si i nastoupí. Telefon 728600479

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Eros

Přihlášení: