Erik

Datum ztráty 10.05.2015
Místo ztráty Praha 2-Nusle, Jaromírova 5
Telefon 775111864
Odměna ANO
Jméno Erik
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 7 měsíců
Barva Šedobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Erik se ztratil během neděle 10.5.2015, bydlíme v podkrovním bytě, nejspíš utekl přes střechy. Je to trochu povyrostlé kotě, lidí se nebojí. Povahově je opatrný, ale jinak je hodný. Na pamlsek by se nechal nalákat. Na své jméno moc neslyší. Odměna jistá. Děkuji za všechny tipy. Nemá čip, ani nemá tetování. Obojek na sobě nemá. Váží cca 2-3 Kg. Na čumáku má černou tečku. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý docela je, aktuální zima mu nebude dělat problém. Telefon 775111864

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Erik

Přihlášení: