Ený

Datum ztráty 25.07.2014
Místo ztráty Dubné, - les
Telefon 725900023
Odměna ANO
Jméno Ený
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kříženec
Věk 12 let
Barva černá, hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ený je 12 let stará fenečka , plemeno jagdterier. Je černá, má hnědé ponožky a na hrudníku malou bílou skrvrnu. Váží 7 kg. Je čipovaná 00-0630-DE2F. Tetovaná, ani kastrovaná není. Na břiše má jizvu po operaci. Ztratila se 25.7 v obci Dubné, chytila stopu a utekla. Na sobě má hnědý kožený obojek. Ráda loví myší, takže hrabe. K lidem je velice přátelská, k ostatním pejskům agresivní není. Na svůj věk je fyzicky aktivní, ale už se zadýchává a má ráda svůj klid. Vodu má ráda, jde se i vykoupat. Okolí ztráty vůbec nezná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ený

Přihlášení: