Enny

Datum ztráty 19.01.2015
Místo ztráty Travčice, (v polích)
Telefon 720502723
Odměna ANO
Jméno Enny
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno
Věk 2 Roky
Barva Hnědo-Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Enny je 2 roky stará fenka. Hnědo-Černá srst. Ztratila se 19.01.2015 u obce Travčice (v polích)... Rasa je Jagd teriér (Německý lovecký terier). Váží cca 9 Kg. Povahově je temperamentní, opatrná a hodná. Nikdo se je jí nemusí bát. Asi by se nechala nalákat na pamlsek. Utekla z procházky. Žádný obojek na sobě nemá. Má tetování v uchu. Číslo tetování: 20070. Čip má také! Číslo čipu: 972273000210060 Na hrudi má bílou skvrnu. Má kupírovaný ocásek. Chronická útěkářka to vůbec není! Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel dokonale nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu moc nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Má drsnější, hrubší srst. Autem umí jezdit. Otužilá je. Je zvyklá převážně na pobyt venku... Telefon 720502723 AKTUÁLNÍ ČERSTVÁ STOPA: ENNY SE STÁLE HLEDÁ !!!! Byla spatřena dnes v pondělí 26.1.2015 dopodledne mezi obcemi Dušníky a Doksany (okres Litoměřice)...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Enny

Přihlášení: