Enny

Datum ztráty 07.05.2015
Místo ztráty Podolí u Brna, 131
Telefon 775087191
Jméno Enny
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Dobrman
Věk 3 roky
Barva černá s pálením
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Enny je 3 roky stará fenka plemene Dobrman. Je černá s hnědým pálením. Váží cca 30 kg. Má červený kožený obojek s kovovýma packama. Nemá čip ani tetování. Je kastrovaná. Má kupírovaný ocas. Ztratila se v noci, když ji zaměstnanec vypustil z firemního objektu. Nikdy dříve neutekla, okolí moc nezná. Je hodná, nikdo se jí nemusí bát. K cizím lidem je nedůvěřivá, ale na pamlsek se asi nalákat nechá. Voda jí nevadí, ale sama plavat rozhodně nepůjde. Autem je zvyklá cestovat. Přes den se pohybuje venku, na noc je doma. Je spíše líná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Enny

Přihlášení: