Endy

Datum ztráty 23.02.2016
Místo ztráty Příšovice, Příšovice 194
Telefon 733151637
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Endy
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva šedá s hnědou podsadou
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Endy je asi 5 let starý kříženec. Na své jméno slyší, ale cizích lidí se dost bojí. Má na sobě stříbrný reflexní obojek se známkou obce a je i čipovaný (čip registrován). Je kastrovaný a váží cca 11 kg. Vzhledově vypadá jako starý pes, je šedý a rozcuchaný :) Utekl z výběhu, následně nás hledal podle svědků doma, ale nepotkali jsme se. Vydal se směrem na Turnov, podle poslední zprávy (27.2. večer) šel od Přepeř na Ohrazenice nebo Čtveřín. Pokud se někomu podaří ho odchytit, náleží mu odměna 1000 Kč. Pochází z útulku, kam byl odvezen veterinární správou jako týrané odebrané zvíře, proto se bojí cizích lidí a nesnese být nikde zavřený sám. Prosím o citlivé zacházení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Endy

Přihlášení: