Endy

Datum ztráty 30.01.2015
Místo ztráty Vysoka Pec, 126
Telefon 728141360
Odměna 500,- Kč
Jméno Endy
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Kříženec
Věk 6
Barva Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Endy je 6 let starý pes, kříženec hnědo rezavé barvy. Váží cca 20-25kg, je silnější postavy a střední velikosti. Utekl od domu 30.1.15 do lesa ve Vysoké Peci. Lekl se rány, protože nedaleko stříleli myslivci. Není to útěkář. Okolí ztráty zná. Na sobě měl řetízkový obojek s adresou a jménem. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Má delší srst. Je přátelský, velký mazlíček, má rád děti. K cizímu člověku by se dobrovolně nechal přilákat. Nemá rád zvěř a psy. Fenky mu nevadí. Je to plavec, má rád vodu. Není zvyklý jezdit v autě. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Endy

Přihlášení: