EMY

Datum ztráty 03.03.2016
Místo ztráty Volyně, Hoštice 51
Telefon 773226532
Odměna 10.000,- Kč
Jméno EMY
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva černo-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Emy je 5 let stará fenka. Na své jméno slyší. Váží 9 kg. V době ztráty na sobě měla hnědý obojek bez známky. Je čipovaná ( 900164000366524). Je kastrovaná. Emy je kříženka welsch Corgi adoptovaná před 2 roky z Rumunska. Z počátku je nedůvěřivá, posléze velmi přítulná, hygienické návyky 100%, žijící v RD, zvyklá i na drsné podmínky venku (viz. Rumunsko), je kontaktní , miluje svobodu, občas utíká do lesa..3.3.2016 kolemjdoucí otevřel vrata a ona se psem utekla do lesa, u kterého bydlíme... Pes se po hodině vrátil, ona ne...Terén dobře zná, mohla přeběhnout do sousední vesnice...Je velmi opatrná na auta.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se EMY

Přihlášení: