Emilka-Em

Datum ztráty 25.07.2014
Místo ztráty Obrataň, 140
Telefon 774597593
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Emilka-Em
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3 Roky
Barva žluto-stříbrná-černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
25.7.2014 jsme dali k hlídání naše psíky z důvodu dovolené k moři s naší nemocnou dcerkou-měli jsme psa i fenku-fenka ale byla velice na Kačenku fixovaná, že pečovatelce ještě týž den utekla z domu - hledalo ji půl vesnice, starosta druhý den vyhlásil ztrátu i do okolních vesnic, naposledy byla spatřena jak utíká z Obrataně směrem na Tábor - poté se po ní slehla zem, byl kontaktován ihned útulek v Táboře ,,vyvěšeny letáky - a nic - poslední nález byl před pár týdny na internetu - ale odkaz po mé reakci zmizel (byla to s největší pravděpodobností naše fenka! Nyní ji někdo tedy může mít u sebe doma). Nemá čip, ani nemá tetování. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Povahově je opatrná, ale hodná. Na pamlsek by se nechala asi nalákat. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje - nejlépe na "EM nebo Emili, nebo čubičubi". Váží cca 3 Kg. Je 3 roky stará. Rasa Jorkšírský terier, fenka, srst žluto-stříbrná-černá. Chronická útěkářka nebyla. Kastrovaná nebyla. V okolí místa ztráty se nevyznala. Je aktivní, ale v pohybu je i klidnější povahy. Vody se nebojí. Nesnáší stříhání drápků. Zdravotní stav byl dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá pouze na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Telefon 774597593

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Emilka-Em

Přihlášení: