Emiliano

Datum ztráty 01.08.2020
Místo ztráty Krmelín, Okrajní 285
Telefon +420603808981
Odměna ANO
Jméno Emiliano
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 5 let
Barva Krémová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Emil je mohutný, kastrovaný kocour mainské mývalí (10kg), má výrazné dlouhé štětičky na koncích uší, velkou náprsenku a celkově je dobře osrstěný dlouhým chlupem krémové barvy. Povahou je klidný, mírumilovný a má rád tichá místa.Je očipovaný a kolem krku měl Foresto obojek s kapslí, kde byly kontakty včetně tel.čísla. Ze zahrady v Krmelíně zmizel 1.8.2020. Byl pravděpodobně odcizen, neboť sám od domu nikam dál nechodil, případně jen na přilehlou louku a na večer byl vždy doma.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Emiliano

Přihlášení: